Halloween-i vacsorát egy régi, szűk kerengőkkel és nyikorgó lépcsőkkel felszerelt kastélykában tölteni: vicces, főleg ha ezt az ember csapatostul teszi.
![]() |
| Halloween-i vacsi (fotó Rhonától) |
Ugyanezen a helyen ketten éjszakázni, miközben kint vihar van, a szél rázza az ablakkereteket és csak úgy süvölt a folyosókon a huzat: egy pöppet hátborzongató.
(Úgyhogy ennek hűen jelentem, a társalgóban aludtunk – kényelmesek a kanapék!)
-----------------------------------------------------------------------------
Spending your evening meal on Halloween in an old mansion with narrow corridors and squeaky stairs is kind of cool, especially if there is a whole lot of you.
![]() |
| Halloween dinner (photo by Rhona) |
Spending your night at such a place when it is raining heavily outside, the wind is howling on the corridors, the window frames are shaking and there is only the two of you...
Well, I have to admit, it is a wee bit spooky.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése